top of page
tlo-nowa godz.png

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu Fireside chat - Jak współpracować ze startupami? Modele wypracowane przez BNP Paribas Bank Polska organizowany wspólnie przez EY Polska i Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Do rozmowy zaprosiliśmy przedstawicielki banku oraz przedstawicieli startupów, którzy współpracują z bankiem w ramach trzech różnych modeli.

W panelu udział wezmą:

  • Paulina Skrzypińska, Chief Innovation Officer, BNP Paribas Bank Polska

  • Magdalena Matuszewska, Director of Innovation&Business Development, BNP Paribas Bank Polska

  • Tomasz Plata, VP&Co-founder, Autenti

  • Tomasz Kowalski, CEO, Secfense

  • Marek Gut, CEO, Your KAYA

  • moderator rozmowy Magdalena Klimek, Startup Relationship Manager, EY Polska

Transmisja z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie

7 lutego 2023, godz. 11:00

ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE

Administratorem Państwa danych osobowych są Spółki z Grupy EY. Dane kontaktowe spółek z Grupy EY Polska znajdują się pod adresem https://www.ey.com/pl_pl/dane-spolek.

Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji wydarzenia: Fireside Chat powered by EY and GPW: Modele współpracy BNP Paribas ze startupami.

Dane osobowe przekazane Administratorowi podawane są mu dobrowolnie. Dane osobowe pochodzą z baz danych Administratora lub podmiotu wspierającego Administratora w realizacji wydarzenia tj. 143Media sp. z o.o., który również będzie miał dostęp do danych.

Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych. Kontakt do inspektora danych osobowych: kontaktdaneosoboweEYPolska@pl.ey.com.

W celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Spółki z Grupy EY zachęcamy do zapoznania się z Polityką prywatności https://www.ey.com/pl_pl/privacy-statement.”

Listę podmiotów znajdziesz tutaj. Informacje, w jaki sposób EY przetwarza Twoje dane osobowe znajdziesz tutaj.

Formularz wysłany prawidłowo

bottom of page